Renovace autolaku


Přejete si vylepšit vzhled svého vozidla?

Je poškozena vrchní vrstva laku?

Přejete si zvýšit hodnotu vašeho automobilu?


Pokud jste si na některou z těchto otázek odpověděli ANO, pomůže vám renovace autolaku. Vaše auto je každý den vystaveno nepříznivému počasí. Lak narušují sluneční paprsky, míza ze stromů, ptačí trus, ale i prach. Navraťte mu zpět jeho lesk!

Pomocí profesionální autokosmetiky vyčistíme lak vašeho automobilu tak, že bude vypadat jako před lety, kdy jste si ho přivezli z autosalonu. Škrábance, vady a další poškození laku jako zázrakem zmizí a karoserie se bude nádherně lesknout.

Renovace autolaku odstraní z karoserie drobné poškození i škrábance a prodlouží životnost laku. Auto, které má správně ošetřený lak, se i lépe udržuje čisté. Na hladkém povrchu se nečistoty hůře drží a většinou je stačí smýt proudem vody.


Obraťte se na nás

Jak renovujeme?

Nejprve váš vůz dobře umyjeme, aby se odstranily všechny povrchové nečistoty. Následně původní lak důkladně zbrousíme strojovou leštičkou, průběžně nanášíme brusnou pastu. Poté automobil opět umyjeme a karoserii ošetříme voskem proti vlivům UV záření. A máte vůz opět jako čerstvě ze salonu!PARTNEŘI

amstutz.pngeko.pngkoch.png