Autoservis a rychloservis

Máte problém s vozem, nebo jen potřebujete pravidelnou údržbu? Navštivte All Cars Point s.r.o., kde bude vaše auto v dobrých rukou zkušených automechaniků. Provádíme i měření a kompletní seřízení přední a zadní nápravy.

Seřízení geometrie kol

Správné seřízení geometrie vám zajistí optimální jízdní vlastnosti vozidla. Přestane vám táhnout na stranu a pneumatiky se budou sjíždět rovnoměrně - prodlouží se tak jejich životnost. Jízda bude komfortnější, bezpečnější a v neposlední řadě také úspornější k vaší peněžence.

Výměna a servis tlumičů a rychloservis brzdových destiček

Jedete v autě a při každém přejezdu a nesrovnalosti na vozovce cítíte hlučné nárazy? Pokud ano, nechte si u nás provést výměnu a servis tlumičů. Nenechávejte nic náhodě, zanedbané tlumiče mohou způsobit, že se vaše auto stane nezvladatelné. Mohli byste tak riskovat život nejen svůj, ale i svých nejbližších.

Samozřejmostí je také kontrola a servis brzd. Kotouče by neměly být příliš opotřebované nebo popraskané, jinak hrozí jejich destrukce. Brzdové destičky by měly být opotřebované rovnoměrně, aby byla kontaktní plocha s brzdovým kotoučem dostatečně velká. Jen tak se můžete na své brzdy spolehnout.

Využijte náš rychloservis na brzdové destičky a výměnu oleje. Jsme zde pro vás.

Doporučujeme:

  • Kontrolu tlumičů při každé servisní prohlídce vozidla
  • Výměnu tlumičů při každých najetých 80 000 km
  • Provést kontrolu geometrie při každé výměně tlumičů

Co se stává a jak poznáte, že máte opotřebené tlumiče na vozidle?

  • Hlučné nárazy při najetí na nerovnou vozovku
  • Houpavost vozidla

Výměna oleje a brzdové kapaliny

Stav oleje a brzdové kapaliny by se měl pravidelně kontrolovat a alespoň jednou za dva roky vyměnit. Kontrolu brzdové kapaliny provádíme přístrojem, který změří bod varu. Čím nižší je totiž bod varu, tím snadněji se brzdová kapalina mění při intenzivnějším brzdění v páru. Snižuje se tak účinnost celého brzdového systému.

Doplnění a kontrola klimatizace

Trápí vás po zapnutí klimatizace kašel nebo pálení v krku a očí? Cítíte nepříjemný zápach? Na vině může být zanesená klimatizace. Navštivte All Cars Point a my vám dáme vše do pořádku. Klimatizaci zkontrolujeme, vyčistíme a doplníme. Jen pravidelná údržba zajistí její správné fungování a zdravotní nezávadnost. Klimatizace by se měla čistit alespoň dvakrát ročně, vždy na jaře před začátkem sezóny a pak po ní na podzim.

Nechte si opravit své auto u nás


PARTNEŘI

amstutz.pngeko.pngkoch.png